1 / 1
Продадено
Слика на Продолжен кабел за мрежа Reolink RJ45, 18м

Продолжен кабел за мрежа Reolink RJ45, 18м

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

За вашата камера да работи и да работи без проблеми, треба да обезбедите непречена врска - на пример, преку етернет кабел. Поточно, овој кабел е директно од производителот Reolink, тоа е кабел Cat 5, има RJ45 конектор од двете страни и неговата должина е 18 m. Што треба да знаете Ова се оригинални додатоци на Реолинк Должината на кабелот е 18 метри На двата краја има RJ45 конектори Кабелот е Cat 5

Гаранција за производителот:
1 година
Конектор:
RJ-45
Крај на кабел:
ПРАВО
Боја:
Град
Должина [m]:
18
Вид на кабел:
врска
Наменето за:
Компјутер, мрежи
За конектори:
Мажјак RJ-45
Од приклучокот:
Мажјак RJ-45
Категорија:
5
Веб-страница на производителот:
reolink.com
EAN:
6972489770924
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Продолжен кабел за мрежа Reolink RJ45, 18м
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ