1 / 1
Foto e Kabllo vazhduese PremiumCord 230V, 10m, 6 priza

Kabllo vazhduese PremiumCord 230V, 10m, 6 priza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19.29 €
17.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.97 €
Ju kurseni 1.62 €
-8%

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo vazhduese PremiumCord ka 6 priza dhe gjatësi prej 10 metrash. Kjo kabllo ka fuqi elektrike 230 V. Veçantia e kësaj kabllo është se prizat aktivizohen vetëm nëse shtekerët janë të vendosur në mënyrë të rregullt.
Lansuar:
28. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Gjatësia [m]:
10
Fundi i kabllos:
E lakuar
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
6
Kodi:
Pp6-10
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220002794
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo vazhduese PremiumCord 230V, 10m, 6 priza
17.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo