1 / 1
Продадено
Слика на Продолжен кабел PremiumCord 1U, 19 ", 8x230V, 2m

Продолжен кабел PremiumCord 1U, 19 ", 8x230V, 2m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
63.22 €
61.60 €
со ДДВ Без ДДВ 52.20 €
Заштеди 1.63 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
PDU-F10G08S
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
EAN:
8592220006556
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Продолжен кабел PremiumCord 1U, 19 ", 8x230V, 2m
61.60 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ