1 / 3
Продадено
Слика на Продолжен кабел Емос, 3 приклучоци, 5м, бел
Слика на Продолжен кабел Емос, 3 приклучоци, 5м, бел
Слика на Продолжен кабел Емос, 3 приклучоци, 5м, бел

Продолжен кабел Емос, 3 приклучоци, 5м, бел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.46 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
14. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Код:
1902030508
Производител:
Емос
Вид на кабел:
За енергија, континуирано
EAN:
8592920016428
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Продолжен кабел Емос, 3 приклучоци, 5м, бел
14.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ