1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo zgjatëse Emos 3 priza, 3m, e bardhë

Kabllo zgjatëse Emos 3 priza, 3m, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.43 €
12.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.85 €
Ju kurseni 1.62 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo zgjatëse e bardhë 3m përmban tri priza dhe është e dizajnuar për kompjuterë. Ka konektorët e tipit Power Type E, Type E Socket.
Lansuar:
27. 5. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
3
Kodi:
P1313
Gjatësia m:
3
Prodhuesi:
Emos
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
EAN:
8595025301451
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse Emos 3 priza, 3m, e bardhë
12.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo