1 / 1
E shitur
Foto e Access Point Ubiquiti NanoStation, i bardhë

Access Point Ubiquiti NanoStation, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
136.00 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 115.26 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produktet inovative për wireless janë shumë të njohura për kompaninë Ubiquiti Network. Kjo pajisje është shumë praktike dhe mjaft profesionale e cila ofron shumë kualitet. Veçoria më e madhe e kësaj pajisje është se mund të përdoret kudo pa marrë parasysh vendin, si brenda dhe jashtë shtëpisë. Ka një shpejtësi të rrjetit prej 300 Mbps, si dhe lidhja me të mund të bëhet nga distanca të mëdha dhe pajisja ka të integruar një RAM memorie prej 32 MB. Për lidhje me rrjetin Ethernet Ubiquiti është i pajisur me portin RJ45 me PoE e cila e përkrahë dy portet 10 / 100 Mbps. Gjithashtu ka të integruar një burim energjie PoE, e cila e mundëson një gamë të gjerë për klientët. Pajisja ka parametrat prej 294 x 80 x 31 mm dhe peshon 0.4 kg.
Kodi i prodhuesit:
UBNTNSM5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11n
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
150
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
5
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Numri i porteve HUB / Switch:
2
Lloji i ruterit:
Access point
Fuqia e sinjalit të antenës:
16 dBi
Menaxhimi:
Prodhuesi:
Ubiquiti
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com
Lloji i antenës:
E integruar
EAN:
810354022548
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Access Point Ubiquiti NanoStation, i bardhë
136.00 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo