1 / 1
E shitur
Foto e Printer Honeywell PC43T

Printer Honeywell PC43T

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
32,590 MKD.
31,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30,181 MKD.
Ju kurseni 900 MKD.
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky printer është i dizajnuar për printimin e etiketave dhe kuponave në zyre, farmaci, dyqane dhe kudo. Përdor teknologjinë termo-transfer. Ka USB, LAN, WiFi. Ofron rezolucion 203 dpi. Shpejtësia e printimit është 125 mm/s ndërsa gjerësia e printimit është 104 mm. Mbështet BMP, GIF, PCX dhe PNG support. Përmasat e tij janë 182 x 227 x 281 mm dhe peshon 2.7 kg.
Lansuar:
6. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i printerit:
Terminal
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, Wi-Fi
Formati i printerit:
Etiketa
Pesha në kg:
2.7
USB:
RJ-45:
WiFi:
Kodi:
PC43TB00000202
Përmasat mm:
210 x 182 x 281
Besueshmëria:
100 %
Kapaciteti standard i memories MB:
128
Prodhuesi:
Honeywell
EAN:
5711783446125
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Printer Honeywell PC43T
31,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo