1 / 5
Foto e Printer faturash Brother PT-D210
Foto e Printer faturash Brother PT-D210
Foto e Printer faturash Brother PT-D210
Foto e Printer faturash Brother PT-D210
Foto e Printer faturash Brother PT-D210

Printer faturash Brother PT-D210

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
50.21 €
48.59 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.28 €
Ju kurseni 1.63 €
-3%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
28 qershor 2024 - 29 qershor 2024
Maqedoni, të tjera
29 qershor 2024 - 01 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kompania Brother është prodhues i njohur botërisht për printerë dhe pajisje të natyrës së ngjashme. Kësaj radhe ne ju ofrojmë produktin e emërtuar si PT-D210, i cili është një printer faturadh dhe zë vend në zyra, dyqane, magazina, hotele dhe sidomos në qendrat mjekësore apo në shtëpi. Printimi bëhet në shirita special TZe me madhësi prej 3.5 / 6/9/12 mm.


Paketa përmban: Printer etiketash PT-D210, fishek TZe 12 mm / 4 ms me printim të zi në sfond të bardhë, udhëzues. Për energji, mund të përdorni përshtatësin ose bateritë opsionale AD-24ES (përshtatësi dhe bateria nuk përfshihen).

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mbështetje për W10:
Shumëfunksionale:
Jo
Ngjyra:
Zezë
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
180
Uebfaqja e prodhuesit:
brother.com
Formati i printerit:
Etiketa
Teknologjia e printimit:
Për etiketa/fatura
Lloji i printerit:
Për etiketa, fatura, Për etiketa
Data e lansimit:
4 Nëntor 2015
Përmbajtja e paketimit:
Shirit i bardhë i petëzuar (print i zi), Udhëzime
Përmasat:
157 x 149 x 68
EAN:
4977766757362
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Printer faturash Brother PT-D210
48.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo