1 / 1
Продадено
Слика на Primecooler PC-AFSC1 PRO кабел за контрола на брзината

Primecooler PC-AFSC1 PRO кабел за контрола на брзината

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.68 €
со ДДВ Без ДДВ 16.84 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
1. 11. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Странски
Конектори:
Вентилатор 1x3pin, вентилатор 1x4pin
Код:
PC-AFSC1 PRO
Канал нумри и канелеве:
1
За течноста за ладење:
Вентилатор 3 пин
Волтажи В.:
12
Максимална енергија W:
12
Регулирање на напон на течноста за ладење [V]:
4,8-12
Веб-страница на производителот:
Primecooler.com
EAN:
8591897017131
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Primecooler PC-AFSC1 PRO кабел за контрола на брзината
17.68 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ