1 / 3
Продадено
Слика на Приклучок за адаптер Hama, 3 столба
Слика на Приклучок за адаптер Hama, 3 столба
Слика на Приклучок за адаптер Hama, 3 столба

Приклучок за адаптер Hama, 3 столба

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.96 €
20.93 €
со ДДВ Без ДДВ 17.74 €
Заштеди 2.03 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
7. 3. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
За автомобил:
Веќе
Код:
121994
Производител:
Хама
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Приклучок за адаптер Hama, 3 столба
20.93 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ