1 / 4
Продадено
Слика на Приемник за сигнал AVerMedia EXTREME 2 (GC551), USB 3.1
Слика на Приемник за сигнал AVerMedia EXTREME 2 (GC551), USB 3.1
Слика на Приемник за сигнал AVerMedia EXTREME 2 (GC551), USB 3.1
Слика на Приемник за сигнал AVerMedia EXTREME 2 (GC551), USB 3.1

Приемник за сигнал AVerMedia EXTREME 2 (GC551), USB 3.1

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
220.90 €
207.90 €
со ДДВ Без ДДВ 198.00 €
Заштеди 13.00 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
61GC5510A0AP
Лансиран:
5. 7. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-C 3.0
Тип на батерија:
Странски
Наменето за:
Конзола за игри, лаптоп
Конектори:
HDMI (влез / излез)
Формат на видео компресија:
MPEG4
Функции:
Преноси во живо, снимања на Full HD / 60Hz
Производител:
AVerMedia
EAN:
4710710678968
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Приемник за сигнал AVerMedia EXTREME 2 (GC551), USB 3.1
207.90 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ