1 / 3
Слика на Приемник на сигналот AB CryptoBox 700HD
Слика на Приемник на сигналот AB CryptoBox 700HD
Слика на Приемник на сигналот AB CryptoBox 700HD

Приемник на сигналот AB CryptoBox 700HD

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
87.58 €
79.45 €
со ДДВ Без ДДВ 67.33 €
Заштеди 8.12 €
-10%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Приемник на сигналот AB CryptoBox 700HD е сателитски приемник во комбинација со мултимедијалниот уред FullHD. Ресиверот ви овозможува да гледате HD сателитски програми, да користите IPTV одлики и да слушате мултимедијални уреди. Овој приемник исто така ви овозможува да гледате преноси во живо на паметни уреди со iOS или Android. Вие само треба да инсталирате G-MScreen. Тука е и Timeshift, која подоцна ќе можете да ја гледате вашата омилена емисија.е спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Гаранција за производителот:
1 година
Снимање (PVR):
Со читателите на УНИ:
По
HD приемник (DVB-S2):
Да...
Full HD:
По
Конектор:
HDMI, Optike, RJ-45, RS232, SCART, USB
Формати на видео компресија:
H.265
EAN:
8588005998277
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Приемник на сигналот AB CryptoBox 700HD
79.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ