1 / 4
Продадено
Слика на Пренослив хард диск на Toshiba Canvio Basics - 2TB, црно
Слика на Пренослив хард диск на Toshiba Canvio Basics - 2TB, црно
Слика на Пренослив хард диск на Toshiba Canvio Basics - 2TB, црно
Слика на Пренослив хард диск на Toshiba Canvio Basics - 2TB, црно

Пренослив хард диск на Toshiba Canvio Basics - 2TB, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
94.08 €
89.20 €
со ДДВ Без ДДВ 84.96 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
HDTB420EK3AA
Лансиран:
3. 5. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1
Формати и дискусија:
2.5
Пеша (g):
230
Ширина [мм]:
79
Производител:
Тошиба
Веб-страница на производителот:
Toshiba.com
Големина на диск GB::
2 000
Modeli i diskut:
Странски
Тип на тврд диск:
Магнетни
Висина [mm]:
118,9
Дебелина [mm]:
21
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4260557510025
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Пренослив хард диск на Toshiba Canvio Basics - 2TB, црно
89.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ