1 / 1
Продадено
Слика на PremiumCord USB 3.0 кабел, M / F, 1,8m, црн

PremiumCord USB 3.0 кабел, M / F, 1,8m, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.34 €
17.71 €
со ДДВ Без ДДВ 15.01 €
Заштеди 1.62 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
УСБ, глушец, камера
Конектори:
USB 3.0
Од приклучокот:
USB-A (маж)
За конектори:
USB-A (женски)
Код:
Ku3dock01
Должина м:
1.8
Лансиран на:
9. 2. 2019
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Екстендери
EAN:
8592220012427
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord USB 3.0 кабел, M / F, 1,8m, црн
17.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ