1 / 2
Продадено
Слика на PremiumCord микро USB 2.0 кабел, A-B, 1m, сребрен
Слика на PremiumCord микро USB 2.0 кабел, A-B, 1m, сребрен

PremiumCord микро USB 2.0 кабел, A-B, 1m, сребрен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
14.47 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 1.63 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
7. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Кабел, мобилен
Конектори:
Микро USB, USB 2.0
Од приклучокот:
USB-A (маж)
За конектори:
Микро USB A (маж)
Код:
Ku2m1fgs
Магнетно дно:
По
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Вид на кабел:
управување
EAN:
8592220014544
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord микро USB 2.0 кабел, A-B, 1m, сребрен
14.47 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ