1 / 1
Слика на PremiumCord микро кабел

PremiumCord микро кабел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.21 €
со ДДВ Без ДДВ 9.50 €

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
PremiumCord доаѓа со квалитетни додатоци во форма на кабел за поврзување. Кабелот е наменет за поврзување на два уреди. Кабелот има два конектори, од едната страна има конектор USB 3.0 тип А, а од друга страна има микро USB 3.0 тип Б. Овој заштитен кабел од 3 метри нуди висока брзина на пренос до 5 Gbps, што е до 10 пати побрзо од стандардниот USB 2.0.
Наменето за:
Камера, GPS навигација, MP3 / MP4 плеер, компјутер, тврд диск, видео камера
Крај на кабел:
ПРАВО
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
3
Код на производителот:
ku3ma3bk
Код:
8592220007744
Лансиран:
10. 5. 2011, 10 мај 2011 година
Конектор:
2, микро USB, USB 3.0..., Micro USB, USB-A
Вид на кабел:
Reduktuese, лепенка, Вид на кабел
Од приклучокот:
USB-A (маж), Од приклучокот
Боја:
ЦРНО, ЦРНО, ЦРНО
Број на конектори:
Број на конектори
За конектори:
Микро USB B (маж)
Платформа:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)
Производител:
Премиум кабел, Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Верзии:
USB 3.0 (до 5Gbps)
EAN:
8592220007744
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord микро кабел
11.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ