1 / 1
Слика на PremiumCord кабел за поврзување, 2 m

PremiumCord кабел за поврзување, 2 m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Иако неодамнешното пренесување на податоците стана сè попопуларно, за некои врски се поповолно е да се користат класични кабли, често дури и старомодни аналогни. PremiumCord ви носи кабел за поврзување USB 3.0 type-A - USB 3.1 type-C. Неговиот крај е USB-A од едната страна, погоден за поврзување со компјутер и USB-C од друга страна. USB-C нуди двостран приклучок, за кој не мора да се занимавате дали е правилно ротиран. USB-C станува нов стандард во работната површина, тетратки, таблети, паметни телефони, енергетски банки и други уреди. Кабелот е верзија USB 3.0, која нуди брзина на пренос на податоци до 5 Gb / s, што е 10 пати побрза од USB 2.0. Должината на кабелот е 2 m.
Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Должина [m]:
2
Конектор:
2, USB 3.0, USB-C, USB Type-C, USB-A
Крај на кабел:
ПРАВО
Вид на кабел:
Reduktuese, лепенка, Вид на кабел
Наменето за:
Целулар, лаптоп, компјутер, таблет
За конектори:
USB-C (маж)
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Верзии:
USB 3.0 (до 5Gbps)
Од приклучокот:
USB-A (маж), Од приклучокот
Лансиран:
4 февруари 2017 година, Лансиран
Број на конектори:
Број на конектори
Платформа:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)
Код на производителот:
Ku31ca2bk
EAN:
8592220014285
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord кабел за поврзување, 2 m
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ