1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo PremiumCord DVI-D, dual-link,DVI(24+1), MF, 3m

Kabllo PremiumCord DVI-D, dual-link,DVI(24+1), MF, 3m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.81 €
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €
Ju kurseni 1.62 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përmes kësaj kablloje zgjatëse ju mund të bartni fotografinë. Ka konektor DVI-D male dhe DVI-D female. Gjatësia e saj është 3 metra. * Distanca maskimale e bartjes për sinjal digjital është 5 m, Për distanca më të mëdha është e nevojshme të përdorni kabllo më të mirë apo elemente aktive amplifikuese.
Dizajnuar për:
Monitor
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
kpdvimf3
Kodi:
Kpdvimf3
Lidhës:
DVI-D (24+1), DVI-D (24+1)
Lloji i kabllos:
Zgjatëse, Zgjatës, Video
Nga konektori:
DVI (mashkull), DVI mashkull
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Numri i lidhësve:
1
Për lidhës:
DVI (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord, PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
EAN:
8592220000288
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord DVI-D, dual-link,DVI(24+1), MF, 3m
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo