1 / 1
Слика на PremiumCord кабел

PremiumCord кабел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
11.21 €
со ДДВ Без ДДВ 9.50 €
Заштеди 1.62 €
-13%

Само уште 8
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Три-јадрениот кабел за напојување е погоден за повеќето надворешни напојувања, особено за преносни компјутери со конектор "Мики маус". Должината на кабелот е 5 метри. Кабелот е дизајниран за максимален напон на напојување од 250 V со максимално оптоварување на струјата од 10 А. Опремен е со стандарден приклучок за инструменти (CEE 7/7 аголен приклучок 230V UNISCHUKO) од едната страна и IEC 320 C5 "Мики маус "тип конектор од другата страна.
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
5
Код на производителот:
Kpspt5
Код:
kpspt5
Лансиран:
21 мај 2013 година
Конектор:
Три столба, тип Е...., Кабел, напојување Тип Е
Вид на кабел:
Добавувачи на електрична енергија, Вид на кабел
Од приклучокот:
Кабел за напојување тип Е., Од приклучокот
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
За конектори:
Три полиња
Производител:
Премиум кабел, Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
EAN:
8592220011802
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord кабел
11.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ