1 / 1
Foto e Riprodhues / Zgjerues PremiumCord HDMI2.0, 4Kx2K @ 60Hz, me ndarje audio, stereo jack, Toslink, RCA

Riprodhues / Zgjerues PremiumCord HDMI2.0, 4Kx2K @ 60Hz, me ndarje audio, stereo jack, Toslink, RCA

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
53.33 €
35.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.08 €
Ju kurseni 17.83 €
-33%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Riprodhues / zgjerues HDMI 2.0, i cili ju lejon të zgjeroni sinjalin deri në 5/8 metra (rezolucion Ultra HD deri në 3 m / hyrje Full HD deri në 8 m). Mbështet rezolucionin deri në 4096 x 2160 @ 60 Hz ose 1920 x 1080 dhe video 3D. Ka një përforcues aktiv në dalje. Jep audio HDMI në një nga tri portet: 3.5 mm jack, RCA cinch digjitale dhe digitale optike (Toslink). Përshtatësi i përfshirë 5V përdoret për furnizimin me energji.
Kodi i prodhuesit:
Khcon-41
Lansuar:
29. 11. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Monitor
Lidhësit:
HDMI
Nga konektori:
HDMI A (femër)
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Extender, Repeater
EAN:
8592220015374
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Riprodhues / Zgjerues PremiumCord HDMI2.0, 4Kx2K @ 60Hz, me ndarje audio, stereo jack, Toslink, RCA
35.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo