1 / 4
Продадено
Слика на Кабел PremiumCord HDMI 2.0b, M / M, 4Kx2K @ 60Hz, 1m, црно
Слика на Кабел PremiumCord HDMI 2.0b, M / M, 4Kx2K @ 60Hz, 1m, црно
Слика на Кабел PremiumCord HDMI 2.0b, M / M, 4Kx2K @ 60Hz, 1m, црно
Слика на Кабел PremiumCord HDMI 2.0b, M / M, 4Kx2K @ 60Hz, 1m, црно

Кабел PremiumCord HDMI 2.0b, M / M, 4Kx2K @ 60Hz, 1m, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.57 €
7.95 €
со ДДВ Без ДДВ 6.74 €
Заштеди 1.62 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
DVD, TV
Позлатени конектори:
По
Конектори:
HDMI
Од приклучокот:
HDMI A (маж)
За конектори:
HDMI A (маж)
Код:
Kphdm2a1
Должина м:
1
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Врски, видео
Поддржува:
4K, HDCP
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220020149
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел PremiumCord HDMI 2.0b, M / M, 4Kx2K @ 60Hz, 1m, црно
7.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ