1 / 1
Продадено
Слика на Кабел PremiumCord DisplayPort М / М 0,5m

Кабел PremiumCord DisplayPort М / М 0,5m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
1. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Монитор, ТВ
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
DisplayPort
Од приклучокот:
DisplayPort (маж)
За конектори:
DisplayPort (маж)
Код:
Kport1-005
Должина м:
0.5
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Намалување
EAN:
8592220015046
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел PremiumCord DisplayPort М / М 0,5m
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ