1 / 2
Слика на PDU PremiumCord за 19" панел 1.5U, 8x230V, 2м. кабел, со приклучок
Слика на PDU PremiumCord за 19" панел 1.5U, 8x230V, 2м. кабел, со приклучок

PDU PremiumCord за 19" панел 1.5U, 8x230V, 2м. кабел, со приклучок

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
63.11 €
59.87 €
со ДДВ Без ДДВ 50.74 €
Заштеди 3.24 €
-5%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Производите на PremiumCord се популарни меѓу корисниците заради одличниот сооднос квалитет-цена. Производите на компанијата вклучуваат разни видови кабли, редуктори, адаптери и други додатоци. Овој електричен панел PremiumCord ви нуди приклучок 8x 230V. Неговата шасија е изработена од елоксиран алуминиум и е дизајнирана за хоризонтално монтирање во решетка од 19 инчи висока 1,5U. Осветлен прекинувач со пластична обвивка против случајно исклучување. Приклучоци на UTE. Максимална струја: 16A. Димензии: ширина со фиксирани рачки: 485мм., висина: 61мм., длабочина: 44мм. Работна температура: 0-40° Електричниот панел вклучува торба со комплетен пакет завртки за инсталација во решетка од 19"
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
PDU-F15G08S
Код:
PDU-F15G08S
Производител:
Премиум кабел, Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
EAN:
8592220005504
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PDU PremiumCord за 19" панел 1.5U, 8x230V, 2м. кабел, со приклучок
59.87 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ