1 / 4
Продадено
Слика на Преклопник, Ubiquiti UNIFI
Слика на Преклопник, Ubiquiti UNIFI
Слика на Преклопник, Ubiquiti UNIFI
Слика на Преклопник, Ubiquiti UNIFI

Преклопник, Ubiquiti UNIFI

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
188.33 €
178.58 €
со ДДВ Без ДДВ 151.34 €
Заштеди 9.75 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
US-8
Лансиран:
3 март 2017 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Работна површина
Ширина [мм]:
148
Пое:
По
Поддржана брзина [Mb / s]:
1 000
Функции:
VLAN
Пое поддржани стандарди:
802.3af, пасивно 48V
Број на пое-порти (надворешни):
1
Буџет на PoE [W]:
12
Производител:
Убиквити
Веб-страница на производителот:
Ubnt.com
Пеша [кг]:
432
Висина [mm]:
30,7
Дебелина [mm]:
99,5
Максимална брзина на пренос [Gbps]:
8
EAN:
810354026171
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Преклопник, Ubiquiti UNIFI
178.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ