1 / 1
Продадено
Слика на Преклопни полици за тастатура и Маус, со капацитет од 15 кг, Triton RAX-UP-X09-A1, 19 "

Преклопни полици за тастатура и Маус, со капацитет од 15 кг, Triton RAX-UP-X09-A1, 19 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
118.45 €
113.58 €
со ДДВ Без ДДВ 108.17 €
Заштеди 4.87 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RAX-UP-X09-A1
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Тритон
EAN:
8595105024218
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Преклопни полици за тастатура и Маус, со капацитет од 15 кг, Triton RAX-UP-X09-A1, 19 "
113.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ