1 / 1
Продадено
Слика на NETGEAR GS324P

NETGEAR GS324P

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
454.91 €
412.65 €
со ДДВ Без ДДВ 349.70 €
Заштеди 42.26 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
15. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Десктоп, Rackmount
Пое:
По
MAC адреса:
8 000
Број на LAN конектори 1000 Mbps:
24
Функции:
QoS
Пое поддржани стандарди:
802.3af, 802.3at
Код:
GS324P-100EUS
Пеша кг:
2.44
Консуми Ш:
210
Ширина mm:
330
Висина mm:
43
Дебелина мм:
206
Максимална брзина на пренос на Gbps:
48
Поддржана брзина Mb s:
1000
Број на надворешни пое-порти:
16
PoE буџет W:
190
Производител:
NETGEAR
EAN:
606449144802
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
NETGEAR GS324P
412.65 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ