1 / 1
Слика на Прекинувач Mikrotik Cloud Router Switch CRS328

Прекинувач Mikrotik Cloud Router Switch CRS328

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
662.81 €
576.69 €
со ДДВ Без ДДВ 488.72 €
Заштеди 86.12 €
-13%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 април 2024 - 27 април 2024
Македонија, други
27 април 2024 - 29 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CRS328-24P-4S+RM
Лансиран:
28. 4. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Консуми (Ш):
44
Тип на батерија:
Rackmount
Ширина [мм]:
443
Број на порти на SFP:
4
Пое:
По
Решетка:
По
Поддржана брзина [Mb / s]:
1000
Број на LAN конектори 1000 Mbps:
24
Функции:
L3, QoS, VLAN
Пое поддржани стандарди:
802.3af, 802.3at, пасивно 24V
Буџет на PoE [W]:
450
Производител:
Микротик
Веб-страница на производителот:
Mikrotik.cz
Висина [mm]:
44
Дебелина [mm]:
305
Максимална брзина на пренос [Gbps]:
128
EAN:
4752224002228
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Прекинувач Mikrotik Cloud Router Switch CRS328
576.69 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ