1 / 1
Продадено
Слика на Лента за печатење Creality CR-PETG, 1,75 мм, 1 кг, бела

Лента за печатење Creality CR-PETG, 1,75 мм, 1 кг, бела

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
45.27 €
35.53 €
со ДДВ Без ДДВ 30.11 €
Заштеди 9.73 €
-22%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Материјали:
PETG
Дебелина на 3Д-филамент мм:
1.75
Боја на касетата со тонер:
Бело
Лансиран:
Лансиран
Тежина g:
1000
Производител:
Креативност
Тип на уред:
3D
EAN:
308046
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Лента за печатење Creality CR-PETG, 1,75 мм, 1 кг, бела
35.53 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ