1 / 6
Продадено
Слика на Sencor	Предавател 4545 BT FM
Слика на Sencor	Предавател 4545 BT FM
Слика на Sencor	Предавател 4545 BT FM
Слика на Sencor	Предавател 4545 BT FM
Слика на Sencor	Предавател 4545 BT FM
Слика на Sencor	Предавател 4545 BT FM

Sencor Предавател 4545 BT FM

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.08 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 4.87 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Безжичен bluetooth FM предавател Sencor 4545 BT со мал, сино LCD екран со задно осветлување. безжичен bluetooth FM предавател поддршка USB флеш -уред, микро SD -картичка функција за слободни раце LCD екран со сино позадинско осветлување Практичен bluetooth предавател. Поддржува bluetooth v4.2, USB флеш -уред, TF / micro SD картичка до 32 GB. MP3, wma, flac, wav формати. Функција за слободни раце. Син LCD екран со задно осветлување. 2x USB конектор (1x за музика, 1x за полнење). Контрола на копчиња (пауза, назад, напред, контрола на јачината на звукот). Меморија за последната фреквенција, број на песна и јачина на звук. Дигитално подесување и приказ на фреквенција. Мерач на напон во системот за напојување на автомобилот. ФМ фреквентен опсег 87,5 - 108 MHz. Број на ФМ фреквенции 206. Напојување DC 12 / 24V. Димензии 47 x 80 x 40 mm. Тежина 35 g.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
SWM 4545 BT
Код:
8590669285563
Производител:
Сензор, Сензор
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669285563
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Sencor Предавател 4545 BT FM
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ