1 / 1
Слика на Peach PS600-95 уништувач

Peach PS600-95 уништувач

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
648.19 €
552.32 €
со ДДВ Без ДДВ 468.07 €
Заштеди 95.87 €
-15%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
30 април 2024 - 01 мај 2024
Македонија, други
01 мај 2024 - 02 мај 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Peach PS600-95 е идеално решение за трајно оштетување на печатени документи. Уништувачот е моќен бидејќи може да уништи до 2250 листови за 30 минути и е идеално решение за вашиот дом или канцеларија на работа. Покрај високите перформанси, уништувачот го исполнува стандардот P-5 за уништување на микро и ја држи корпа со капацитет до 30 литри.

Гаранција за производителот:
1 година
Капацитет на уништување [страница]:
15
Опција за виртуелизација:
30
Тежина[г / м2]:
70
Датум на лансирање:
8. 8. 2018
Стандардот DIN:
P-5
EAN:
7640182380908
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Peach PS600-95 уништувач
552.32 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ