1 / 7
Продадено
Слика на CONNECT IT Doodle футрола за Amazon NEW Kindle Paperwhite 4 (2018), црна
Слика на CONNECT IT Doodle футрола за Amazon NEW Kindle Paperwhite 4 (2018), црна
Слика на CONNECT IT Doodle футрола за Amazon NEW Kindle Paperwhite 4 (2018), црна
Слика на CONNECT IT Doodle футрола за Amazon NEW Kindle Paperwhite 4 (2018), црна
Слика на CONNECT IT Doodle футрола за Amazon NEW Kindle Paperwhite 4 (2018), црна
Слика на CONNECT IT Doodle футрола за Amazon NEW Kindle Paperwhite 4 (2018), црна
Слика на CONNECT IT Doodle футрола за Amazon NEW Kindle Paperwhite 4 (2018), црна

CONNECT IT Doodle футрола за Amazon NEW Kindle Paperwhite 4 (2018), црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.17 €
22.55 €
со ДДВ Без ДДВ 19.11 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Амазон Киндл Paperwhite 4
Наменето за:
Читател на е-книги
Користи со брендови:
Амазон
Код:
CEB-1043-BK
Производител:
Поврзете го
Веб-страница на производителот:
Connectit-europe.com
Боја:
Црно и бело
Вид на обвивка:
Јас капак
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595610625214
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
CONNECT IT Doodle футрола за Amazon NEW Kindle Paperwhite 4 (2018), црна
22.55 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ