1 / 1
Foto e Set Rapoo 9500M Multi-mode (tastierë + maus), hiri

Set Rapoo 9500M Multi-mode (tastierë + maus), hiri

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
80.89 €
64.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 61.60 €
Ju kurseni 16.21 €
-20%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastiera dhe mausi wireless dhe modern Rapoo 9500M Multi-mode thjeshton W TO, THE e ndërlikuar për të përdorur tensionin e platformës Pa dhe SPL ò Tò, kërkesat THE pas F për caktimin e shumëfishtë të. Të dy pajisjet kanë teknologji më të lartë të Bluetooth dhe lidhje 2,4 GHz për të kaluar ndërmjet tyre. Mausi është i pajisur me 3 butona dhe një rrotë mekanike, një sensor të fuqishëm me ndjeshmëri prej 1300 dpi. Tastiera me alumin të lehtë dhe ndërtim i papërshkueshëm nga uji ofron shtypje të shpejtë dhe të besueshme.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Me maus:
Pa kabllo:
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Numri i butonave:
3
Lloji i tastierës:
Membrana
Teknologjia Wireless:
Bluetooth, Radio frekuencë
Tasti Shift:
Dlouhý
Enter:
Jednorádkový
Data e lansimit:
29. 10. 2019, 31. 10. 2019
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i ndërprerësit:
Membranë
Sensor i lëvizjes:
Optik
Lidhje:
Pa tela
Lloji i ndriçimit:
E zezë
Pa tela:
Teknologjia pa tela:
Bluetooth, Radio Frequency
Zhvendosje majtas:
e gjatë
Konektor hyrës:
rresht i vetëm
Kodi i prodhuesit:
6940056188984
EAN:
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set Rapoo 9500M Multi-mode (tastierë + maus), hiri
64.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo