1 / 14
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
Слика на Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело

Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
55.08 €
51.83 €
со ДДВ Без ДДВ 49.36 €
Заштеди 3.25 €
-6%

Само уште 7
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Помалку бучава: Logitech MK295 Silent Фокусирајте се на вашата работа и избегнувајте мешање. Запознајте го Logitech MK295 Silent Wireless Combo со SilentTouch - ексклузивната технологија на Logitech која елиминира повеќе од 90% од бучавата од тастатурата и глувчето. Овој најпродаван сет во светот ви го дава истиот одговор при кликнување и пишување, но без оттргнувачки звуци. Главни предности Заборавете на прекините и одложувањата благодарение на силната и сигурна безжична врска од 2,4 GHz со опсег од 10 m Минималистички USB приемник Тастатура со целосна големина Удобен глушец Траење на батеријата до 36 месеци во тастатурата и 18 месеци во глувчето - заедно со прекинувачите за напојување - ви овозможува да работите со месеци без да се грижите за замена на батериите Дизајн отпорен на истурање Работете со минимум мешање Нашата иновативна технологија SilentTouch потиснува повеќе од 90% од бучавата што ве вознемирува вас и вашата околина - додека овој најпродаван сет во светот го одржува истиот одговор при пишување и кликнување. Целосна големина Тастатурата со целосна големина ќе ви обезбеди се што ви треба во елегантен и ефикасен дизајн. 8 практични кратенки на тастатура плус нумеричка тастатура со целосна функција го поедноставува внесувањето и ориентацијата на податоците. Удобен глушец Профилирана, лесно пренослива форма. Мазно и прецизно кликање и посочување на повеќето површини. Плус, импресивна тишина со технологијата SilentTouch. Клучни својства Комплет тастатура и глушец WiFi (2,4 GHz) 10 m конекција на далечина со USB нано приемник SilentTouch технологија Долг работен век на батеријата (тастатура до 36 месеци, 2 x AAA батерии; глувче до 18 месеци, 1 x AA батерија) Тастатура отпорна на прелевање
Лансиран:
27. 8. 2020, 28. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
Bluetooth
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Јас маус:
По
Сензор за движење:
оптика
Без кабел:
По
Код:
920-009824
Ширина mm:
453
Висина mm:
30
Дебелина мм:
143
Рангирање на изгледот:
US
Пеша г.:
570
Производител:
Logitech
Веб-страница на производителот:
Logitech.com
Боја:
Бело
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206092594
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет WiFi тастатура и глушец Logitech MK295 , бело
51.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ