1 / 4
Foto e Set IFIXIT Pro Tech
Foto e Set IFIXIT Pro Tech
Foto e Set IFIXIT Pro Tech
Foto e Set IFIXIT Pro Tech

Set IFIXIT Pro Tech

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
129.52 €
123.03 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 104.27 €
Ju kurseni 6.48 €
-5%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një set i gjithanshëm mjetesh për riparimin e elektronikës të vogël, por edhe pajisjeve të tjera. Gjithçka është bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme.
Lansuar:
7. 11. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EU145307-4
Prodhuesi:
IFIXIT
Ueb-i i prodhuesit:
Ifixit.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
856235006290
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set IFIXIT Pro Tech
123.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo