1 / 1
Foto e Portë Solarix CAT5E STP 2 x RJ45, SX9-2-5E-STP-WH

Portë Solarix CAT5E STP 2 x RJ45, SX9-2-5E-STP-WH

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
890 MKD.
690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 585 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-23%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Prizat SX9 formojnë një pjesë të rëndësishme të linjës së prodhimit Solarix - kategoria 5E. Bazat janë të stilit gjerman dhe plotësojnë kërkesat e specifikuara në standardet ndërkombëtare ANSI / TIA 568, ISO / IEC 11801 dhe EN 50173 për linjat e kategorisë 5E dhe të klasës D. Porta ofron siguri të lartë, funksionalitet maksimal dhe instalim shumë të thjeshtë. Ajo është e pajisur me dy porte RJ45 me një pjerrësi 45 °. Çelësat AWG 26-22 janë prerë në kutinë e terminalit të IDE Krone. Kontaktet janë shënuar në bllokun e terminalit nga një skemë ngjyrash sipas llojit të lidhjes, ose sipas T568A ose T568B. Kjo fole është e disponueshme në të dyja versionet e pambrojtura dhe të mbrojtura dhe ka për qëllim instalimin nën gips ose në pragun e dritares. Kur përdorni SX9-0-WH, mund të përdoret gjithashtu për instalimin e ndërprerë. Sirtari dhe ngjyra e kutisë janë të bardha.
Kodi i prodhuesit:
23100092
Lansuar:
10. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Solarix
Ngjyra:
Bardhë
EAN:
8595684700367
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Portë Solarix CAT5E STP 2 x RJ45, SX9-2-5E-STP-WH
690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo