1 / 2
E shitur
Foto e Kufje Huawei Semi, të bardha
Foto e Kufje Huawei Semi, të bardha

Kufje Huawei Semi, të bardha

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
16.05 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.60 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Stereo Huawei është një set shumë elegant dhe i rehatshëm i kufjeve me një mikrofon duke ofruar një përvojë të pasur muzike me lehtësi të madhe funksionimi dhe aftësinë për të bërë thirrje telefonike në mënyrë të sigurtë p.sh.. Kur udhëtoni me makinë. Kabllo është e kufizuar me krik 3.5mm. Seti është i pajisur me një mikrofon dhe tre butona për kontrollin e thirrjeve dhe muzikës.
Kodi i prodhuesit:
22040280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mikrofon:
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Prodhuesi:
Huawei
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Gjatësia e kabllos [m]:
1,1
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6901443152742
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kufje Huawei Semi, të bardha
16.05 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo