1 / 2
E shitur
Foto e Karikues CONNECT IT, univerzal, 70 W
Foto e Karikues CONNECT IT, univerzal, 70 W

Karikues CONNECT IT, univerzal, 70 W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
48.47 €
41.98 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 35.58 €
Ju kurseni 6.48 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikuesi universal për laptop CONNECT IT me energji konsumuese AC-DC 70 Watt është pajisje tre në një me 11 konektorë të ndryshëm e cila mundëson shëndërrimin e energjisë elektrike nga priza me 230 V në furnizues të rrymës për laptop-ët e modeleve: SONY, Fujitsu, Toshiba, NEC, Delta, Acer, Dell, Gateway, Lenovo, Fjitsu, HP, Compaq, Lite-ON, LG dhe IBM. Karikuesi ka dizajn të bukur me ngjyrë të zezë dhe falë dimensioneve të tij të vogla, ju do të keni hapësirë të bollshme në çantën tuaj.
Kodi i prodhuesit:
CI-132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Energjia maksimale dalëse [W]:
70
Karikues univerzal:
Prodhuesi:
CONNECT IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
8595610600013
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues CONNECT IT, univerzal, 70 W
41.98 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo