1 / 1
Продадено
Слика на Paton Полнач за Canon LP-E6 USB

Paton Полнач за Canon LP-E6 USB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.09 €
25.84 €
со ДДВ Без ДДВ 21.90 €
Заштеди 3.25 €
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Paton е дизајниран за батерии од Canon LP-E6 и ви овозможува да полните две батерии истовремено. Има максимална флексибилност и простор при патување. Полначот е опремен со заштита од прегревање и преполнување. Батеријата се полни преку USB. Во пакетот се вклучени USB кабел и Micro USB конектор. Полначот е компатибилен со Canon EOS-70D, EOS 60D, 60Da, 7D, 6D, 5D Mark II и Mark III.

Гаранција за производителот:
1 година
За автомобил:
Веќе
Наменето за:
Дигитален SLR фотоапарат
Датум на лансирање:
31 јули 2015 година
EAN:
4055655114134
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Paton Полнач за Canon LP-E6 USB
25.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ