1 / 1
Foto e Karikues në formë disku MiniBatt Tower

Karikues në formë disku MiniBatt Tower

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
41.98 €
19.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.35 €
Ju kurseni 22.69 €
-54%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
MiniBatt Tower është karikues në formë të diskut që ju mundëson të rimbushni pajisjet tuaja elektronike me shpejtësi dhe efiçiencë maksimale. Aksesori vjen me madhësi kompakte dhe ergonomike që ju mundëson ta bartni me vete kudo që shkoni dhe ta vendosni pa ju zënë shumë vend. Aksesori vjen me ngjyrë të hirtë.
Kodi i prodhuesit:
MB-TW-DISC
Lansuar:
17. 7. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
MiniBatt
EAN:
8435048432131
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues në formë disku MiniBatt Tower
19.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo