1 / 1
Продадено
Слика на Whitenergy Напојување 19V / 2.1A 40W конектор 2.48x0.7mm

Whitenergy Напојување 19V / 2.1A 40W конектор 2.48x0.7mm

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
46.96 €
со ДДВ Без ДДВ 39.80 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
6689
Лансиран:
3 септември 2013 година
Гаранција за производителот:
1 година
Максимална излезна енергија [Ш]:
40
Посветен на серијата лаптопи на Asus:
Asus Eee PC 1005HA, Asus Eee PC 1008HA, Asus Eee PC 1101HA, Asus Eee PC 1104HA, Asus Eee PC 1106HA
Производител:
Белење на белење
Боја:
ЦРНО
EAN:
5908214304264
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Whitenergy Напојување 19V / 2.1A 40W конектор 2.48x0.7mm
46.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ