1 / 1
Продадено
Слика на Полнач за батерии Patona Dual Quick компатибилен со Sony NP-FZ100 USB

Полнач за батерии Patona Dual Quick компатибилен со Sony NP-FZ100 USB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.47 €
25.85 €
со ДДВ Без ДДВ 21.90 €
Заштеди 1.63 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Patona фото двоен полнач Dual Quick Висококвалитетен двоен полнач за Patona за полнење на камери од Sony NP-FZ100. Со овој полнач можете разиграно да полните до две батерии одеднаш. Функција на полнач Полначот информира за статусот на полнење преку LED диода. Можете да дознаете дали полначот работи, дали е полн или дали батеријата е веќе наполнета. -полначот може да се напојува преку микро USB -заштита од прегревање и преполнување -димензии 52 x 40 x 18 mm -напон на влез на полнач 5 V - USB / microUSB кабел е вклучен во пакетот

Гаранција за производителот:
1 година
Безжично полнење:
Веќе
Датум на лансирање:
14. 6. 2018
Наменето за:
Дигитални фотоапарати, фотоапарати, фотоапарати што можат да се менуваат со леќи
EAN:
4055655202572
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач за батерии Patona Dual Quick компатибилен со Sony NP-FZ100 USB
25.85 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ