1 / 1
Продадено
Слика на Полнач за автомобил Forever Setty, 2xUSB, црн

Полнач за автомобил Forever Setty, 2xUSB, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.82 €
11.20 €
со ДДВ Без ДДВ 9.49 €
Заштеди 1.62 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
8. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен телефон, таблет
Конектори:
USB 2.0
Број на USB конектори:
2
За автомобил:
По
Код:
GSM043810
Максимална енергија А.:
2.4
Производител:
Засекогаш
Боја:
ЦРНО
EAN:
5900495758460
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач за автомобил Forever Setty, 2xUSB, црн
11.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ