1 / 1
Продадено
Слика на Полнач PATONA за Canon LP-E6 тенок, USB

Полнач PATONA за Canon LP-E6 тенок, USB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.55 €
20.93 €
со ДДВ Без ДДВ 17.74 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
PATONA Брз полнач Фото Фото Канон LP-E6 тенки полнења преку USB кабел. ЛЕР покажува работа, оптоварување и полнење на батеријата. Исто така е опремен со заштита од прегревање и преполнување. Полначот е произведен според највисоките европски стандарди за квалитет и се карактеризира со исклучително долг работен век. DC влез 5V / 1.0A, DC излез 8.4V / 500mA
Наменето за:
Камера
Максимална енергија [A]:
1
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Безжично полнење:
Веќе
Брзо полнење:
По, По
Код на производителот:
PT151583
Код:
PT151583
Конектор:
USB
За автомобил:
Веќе
Производител:
Патона, Патона
Ќе машина::
Ќе машина:
EAN:
4055655202251
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач PATONA за Canon LP-E6 тенок, USB
20.93 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ