1 / 0
Продадено

AVACOM HomeNOW Полнач и кабел, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.84 €
со ДДВ Без ДДВ 21.90 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
10. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
GPS, мобилен телефон, таблет
Конектори:
USB
Број на USB конектори:
2
За автомобил:
Веќе
Безжично полнење:
Веќе
Код:
NASN-2X34C-KK
Максимална енергија А.:
3.4
Производител:
Аваком
EAN:
8591849074373
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
AVACOM HomeNOW Полнач и кабел, црн
25.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ