1 / 1
Слика на Casio адаптер /полнач AD 4150 FP / D41-06-300 за калкулатори HR на Casio

Casio адаптер /полнач AD 4150 FP / D41-06-300 за калкулатори HR на Casio

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.55 €
19.31 €
со ДДВ Без ДДВ 16.36 €
Заштеди 3.24 €
-14%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Калкулаторите можат да се напојуваат со интегрирана батерија, која, сепак, може да снема енергија за време на вашата работа, поради што овој адаптер за напојување е пуштен на слобода за моќните калкулатори на Касио. Адаптерот е класичен тип и ја претвора напојувањето со наизменична струја од електричен приклучок во DC со ознака DC. Адаптерот е од класичен тип и неговите димензии овозможуваат лесно носење доколку е потребно. Димензиите на производот се 100 x 40 x 60mm и неговата тежина е 85 грама.
Наменето за:
Калкулатор
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Брзо полнење:
Веќе
Код на производителот:
8590669003334
Код:
8590669003334
За автомобил:
Веќе
Производител:
Касио, Касио
Ќе машина::
Ќе машина:
Веб-страница на производителот:
Casio-europe.com
EAN:
8590669003334
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Casio адаптер /полнач AD 4150 FP / D41-06-300 за калкулатори HR на Casio
19.31 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ