1 / 1
Продадено
Слика на Полица Triton A1, RAB-UP-250-A1, 250 mm, со капацитет од 20 kg, црна

Полица Triton A1, RAB-UP-250-A1, 250 mm, со капацитет од 20 kg, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33.91 €
29.04 €
со ДДВ Без ДДВ 27.66 €
Заштеди 4.87 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RAB-UP-250-A1
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Тритон
EAN:
8595105006290
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полица Triton A1, RAB-UP-250-A1, 250 mm, со капацитет од 20 kg, црна
29.04 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ