1 / 1
Продадено
Слика на Полица A1 Triton RAB-UP-750-A1, 750мм, 40кг, црна

Полица A1 Triton RAB-UP-750-A1, 750мм, 40кг, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
66.36 €
59.87 €
со ДДВ Без ДДВ 57.02 €
Заштеди 6.49 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RAB-UP-750-A1
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Тритон
EAN:
8595105013267
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полица A1 Triton RAB-UP-750-A1, 750мм, 40кг, црна
59.87 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ