1 / 5
E shitur
Foto e Mauspad Yenkee SPEED TOP, L, i zi
Foto e Mauspad Yenkee SPEED TOP, L, i zi
Foto e Mauspad Yenkee SPEED TOP, L, i zi
Foto e Mauspad Yenkee SPEED TOP, L, i zi
Foto e Mauspad Yenkee SPEED TOP, L, i zi

Mauspad Yenkee SPEED TOP, L, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.81 €
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €
Ju kurseni 1.62 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Luaj pa kufizime, me mauspadin e lojrave Yenkee SPEED TOP, i cili është i pajisur me një sipërfaqe të bërë nga fibra poliesteri me cilësi të lartë, që garanton lëvizjen e qetë të minjve lazer dhe optik. Përveç kësaj, në sajë të bazës së gomës nuk rrëshqet.

Lansuar:
9. 12. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Poliestër
Për t'u përdorur në:
Lojëra, zyre
Kodi:
YPM 47
Dizajni:
Zezë
Gjerësia mm:
470
Lartësia mm:
3
Trashësia mm:
350
Madhësia:
L
Prodhuesi:
YENKEE
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669298792
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mauspad Yenkee SPEED TOP, L, i zi
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo