1 / 7
Foto e Poç iQtech SmartLife, E27, LED, 10W, Wi-Fi, RGBW
Foto e Poç iQtech SmartLife, E27, LED, 10W, Wi-Fi, RGBW
Foto e Poç iQtech SmartLife, E27, LED, 10W, Wi-Fi, RGBW
Foto e Poç iQtech SmartLife, E27, LED, 10W, Wi-Fi, RGBW
Foto e Poç iQtech SmartLife, E27, LED, 10W, Wi-Fi, RGBW
Foto e Poç iQtech SmartLife, E27, LED, 10W, Wi-Fi, RGBW
Foto e Poç iQtech SmartLife, E27, LED, 10W, Wi-Fi, RGBW

Poç iQtech SmartLife, E27, LED, 10W, Wi-Fi, RGBW

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,799 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 209 MKD.
-12%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky poç LED jep saktësisht po aq dritë në shtëpinë tuaj sa dëshironi, ku ju mund ta kontrolloni atë në distancë nga smartphone. Llamba me ngjyra me bazë E27 dhe fuqi 10W është e vendosur në shumicën e ndriçuesve në shtëpinë tuaj. Poashtu, me aplikacionin e saj mund të bashkoheni lehtësisht me Wifi dhe lehtë mund të ndizni / fikni dritën, të rregulloni shkëlqimin dhe intensitetin e dritës së kërkuar. Përmes saj, ju mund të zgjidhni nga hije të ndryshme të dritës së bardhë, si dhe shumë skema me ngjyra RGB. Karakterizohet nga konsumi i ulët dhe jeta e gjatë. Përveç aplikacionit, ajo mund të kontrollohet edhe përmes zërit falë mbështetjes së asistentëve të zërit të Siri, Alexa ose Google Home.
Lansuar:
1. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Poç
WiFi:
Trashësia:
E27
Forma e poçit:
Poç klasik
Protokol:
Amazon Alexa, Google assistant
Kodi:
IQTWB009
Ndalje graduale e dritës:
RGB:
Besueshmëria:
100 %
Fluksi i ndriçimit lm:
900
Fuqia dalëse W:
10
Ngjyra e temperaturës K:
3 333
Prodhuesi:
IQtech
EAN:
8594179143313
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Poç iQtech SmartLife, E27, LED, 10W, Wi-Fi, RGBW
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo