1 / 7
E shitur
Foto e Poç elektrik WiZ WZE20026041, 4000K A60 E27 Dimmable Gen 2 - 806lm - WiFi
Foto e Poç elektrik WiZ WZE20026041, 4000K A60 E27 Dimmable Gen 2 - 806lm - WiFi
Foto e Poç elektrik WiZ WZE20026041, 4000K A60 E27 Dimmable Gen 2 - 806lm - WiFi
Foto e Poç elektrik WiZ WZE20026041, 4000K A60 E27 Dimmable Gen 2 - 806lm - WiFi
Foto e Poç elektrik WiZ WZE20026041, 4000K A60 E27 Dimmable Gen 2 - 806lm - WiFi
Foto e Poç elektrik WiZ WZE20026041, 4000K A60 E27 Dimmable Gen 2 - 806lm - WiFi
Foto e Poç elektrik WiZ WZE20026041, 4000K A60 E27 Dimmable Gen 2 - 806lm - WiFi

Poç elektrik WiZ WZE20026041, 4000K A60 E27 Dimmable Gen 2 - 806lm - WiFi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,093 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Poç inteligjent, E27. Ndriçimi i rregullueshëm. Kontrollohet me aplikacion. Punon me IFTTT dhe SmartThings. Punon me asistentët e zërit Google Assistant, Amazon Alexa dhe Siri. Ka aplikacion për Android dhe iOS OS. Temperatura e ngjyrës prej 4000 K. Ndriçimi 806 lumen. Jetëgjatësia deri në 25,000 orë. Konsumi i energjisë 8 W. Lidhja përmes Wi-Fi në shtëpi.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Amazon Alexa, Google Assistant
Lloji i produktit:
Poç
WiFi:
Numri i ndërrimeve të ciklit:
8300
Forma e poçit:
Classic A60
Kontollim zanor:
Protokol:
Amazon Alexa, Google assistant
Kodi:
WZE20026041
Ndalje graduale e dritës:
Gjerësia mm:
60
Lartësia mm:
122
Besueshmëria:
100 %
Fluksi i ndriçimit lm:
806
Fuqia dalëse W:
8
Ekuivalent W:
60
Jetëgjatësi orë:
25 000
Lansuar:
3. 2. 2021
Lloji i fijeve të prizës:
E27
Kromatizmi minimal [K]:
1 333
Prodhuesi:
WiZ
Bluetooth:
Klasa e energjisë:
A+
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Poç elektrik WiZ WZE20026041, 4000K A60 E27 Dimmable Gen 2 - 806lm - WiFi
1,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo